Postelné obliečky

nové velmi obľúbené motívy

Mašinka Thomas

Cars

Mimoni

Traktor

Frozen

Simpsons


DOLPŇUJÚCE INFORMÁCIE » Ponuka posteľných plachiet

Počas nášho pôsobenia sme predávali prestieradlá od rôznych výrobcov. Niektoré z nich sme vyradili z ponuky z dôvodov zhoršujúcej sa kvality a pribúdajúcich reklamácií. V našej ponuke sme ponechali plachty, ktoré sú na našom trhu už dlhé roky. Posteľné napinacie plachty od českého výrobcu Polášek Holešov sú správnou voľbou.

Prestieradlá sa honosí vysokou gramážou a zaručujú kvalitu aj po desiatky vypraní. Výška bočnej časti je až 30 cm a vďaka tomu plachtu pohodlne natiahnete aj na vyššie matrace. Po obvode je všitý tunel s gumou. Rozmery do postieľky, veľké i manželské postele v kombinácii s paletou farieb zaručí, že si vyberie úplne každý.


Jersey plachty

sú vyrobené zo 100% bavlneného úpletu v gramáži 150 g / m2. Materiál je vzdušný a príjemný hlavne v letných mesiacoch a môžete kombinovať s akýmkoľvek obliečkami. Okolo celé plachty je prišitá guma. Bočná strana je vysoká 28 cm, Ideálne pre matrace s výškou do 22 cm. Pokiaľ máte matrac vyššiu alebo v inom rozmere nie je problém Vám nechať ušiť rozmer podľa vášho želania.


Froté plachty

sú najrozšírenejšie a najviac žiadané zo všetkých druhov plachiet. Svoju obľubu si získala hlavne vďaka svojej kvalite a vysokej gramáži 220 g / m2. Zložením 85% bavlny a 15% polyamidu sa docieli dokonalého prefarbenie. Polyamid drží tvar a je odolnejšia proti oderu oproti polyesteru, ktorý používajú iní výrobcovia. Aj froté plachta má po celom obvode našitou gumu a výšku bočného lemu 28 cm. Perfektne padne na posteľ a drží.


Mikrovláknové plachty

100% polyester vhodný pre alergikov, nedrží sa v ňom roztoče. Opäť sa pýši vysokou gramážou 230 g / m2. Tieto pplachty si zamilujete v zimných mesiacoch, kedy si ľahnete už do vyhriatej postele. Sú plyšové s krátkym chĺpkom, veľmi príjemné na omak s minimálnymi nárokmi na údržbu. Určite oceníte rýchloschnúci schopnosť a gumu všitou v tunelu, ktorá zaručí maximálnu fixáciu na matrac až do výšky 18 cm.

Presvedčte sa o kvalite napínacích plachiet od výrobcu Polášek a niekoľko rokov budete spokojní. Ja osobne peru plachty až na 60 ° C a suším v sušičke na nízky stupeň.


Paleta farieb

Farieb je naozaj veľa, rozdeľme si ich do niekoľko blokov

prírodné odtiene

žlté odtiene

oranžové odtiene

ružové odtiene

modré odtiene

zelené odtiene

Šedé až čierne odtiene

 

NjAxZjU