OBCHODNÉ PODMIENKY
Obchodné podmienky

Tieto obchodné podmienky platia pre nákup v internetovom obchode  www.baby-babatko.sk

Kontaktná adresa:

S D S, s.r.o.
P.O. Box 55
908 01  Kúty 1

 

Prevádzkovateľ:

VLNA - Spinning s.r.o.
Mládežnická 966

289 12 Sadská

Spoločnosť je zaregistrovaná u Mestského súdu v Prahe, oddiel C, vložka 43751

IČ: 60932660

DIČ: CZ60932660

tel SK: 00421 233 88 82 53

fax CZ: +420 325 595 669

e-mail: obchod@baby-babatko.sk

 

Objednávky

objednávku je možno urobiť jedným z nasledujúcich spôsobov:

prostredníctvom e-shopu na adrese www.babybabatko.sk

telefonicky : 00421 233 88 82 53

Faxom : 00420 325 595 669

e-mailom : obchod@baby-babatko.sk

Všetky objednávky sú považované za záväzné.

Po obdŕžaní objednávky bude odoslané potvrdenie tejto objednávky na Váš e-mail (pokiaľ ho uvediete) alebo prostredníctvom SMS (len na vyžiadanie).

Objednávky väčšinou vybavujeme do 5 pracovných dní, a to prostredníctvom slovenskej pošty. Spôsob dopravy a platby si zvolí zákazník pri objednávke. Pokiaľ nebudeme schopný objednávku vybaviť do 15 pracovných dní, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať prostredníctvom e-mailu (pokiaľ ho uvediete). ZÁSIELKY SÚ EXPEDOVANÉ V PONDELOK POPOLUDNÍ A PODÁVANÉ NA POŠTU VŽDY V ÚTOROK - DODANIE ŠTVRTOK / PIATOK. V prípade nezastihnutia je zásielka uložená na Vašej pošte 18 dní.

Pre expresné vybavenie Vašej objednávky zvolte dopravu Expresným kurierom

Objednávky zasielané kurierom vybavujeme najneskôr do 2 pracovných dňou. Pokiaľ by to nebolo možné, kontaktujeme Vás. Zásielka je doručovaná do 48 hodín od predaní zásielky kurierovi (len v pracovných dňoch). Pokiaľ pripadá koniec lehoty pre doručenie na sobotu, nedeľu alebo sviatok, je zásielka doručovaná najbližší ďalší pracovný deň.

 

Tovar bude doručený na adresu uvedenú v objednávke, preto je treba riadne vyplniť všetky údaje, vrátane telefónu a e-mailu v objednávke. Objednaný tovar je zasielaný na dobierku, alebo pro predchádzajúcej úhrade ceny na účet. K cene je prirátané poštovné dla volby zákazníka (ceny za poštovné nájdete tu), v prípade dobierky prirátame navyšej 0.70€.  Pokiaľ objem objednávky dosiahne stanovenú čiastku 70 € ponúkame Vám možnosť poštovné neplatiť. Balné u nás neplatíte u žiadnej objednávky.

Po odeslaní objednávky budú údaje o objednávke odoslány na server Heureka.sk, ktorý Vám následne do nekolika dní odošle dotazník ohladom spokojenosti s vybavením Vašej objednávky.

Kompletnú ponuku poštovného nájdete v záložke POŠTOVNÉ.

 

Storno objednávky

Kupujúci má právo stornovať objednávku bez udania dôvodu do 24 hodín od odoslania objednávky našej firme. Storno objednávky nie je možné, pokiaľ zásielka bola už odoslaná. Predávajúci uplatní právo na úhradu škody, najmä v prípade nákupu tovaru "na objednávku", ktoré bolo nutné na prianie zákazníka špeciálne zhotoviť.

Reklamačný poriadok

Prípadné reklamácie vyriaďujeme podľa reklamačného poriadku, v súlade s Občianskym zákonníkom a so Zákonom o ochrane spotrebiteľa. Pri zaslaní reklamácie nezabudnite priložiť kópiu predajného dokladu.

V súlade so zákonom  má zákazník právo odstúpiť od zmluvy do 7 dní od prevzatia tovaru. U nás akceptujeme odstúpenie od zmluvy do 21 dní. Ak sa rozhodnete pre odstúpenie v tejto lehote, žiadame Vás o dodržanie nižšie uvedených podmienok.

Zašlite nám tovar s písomnou správou obsahujúcou informáciu o odstúpení od zmluvy.

Pre kladné vyriadenie Vášho odstúpenia od zmluvy musí byť dodržané nasledujúce:

* musí byť v nepoškodenom originálnom obale

* musí byť kompletné vrátane etikiet a ďalších doplnkov

* musí byť nepoškodené

* nesmie byť použité

* musí byť priložený doklad o kúpe

Tovar posielajte doporučene (nie na dobierku). Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru, Vám peniaze za tovar zašleme prevodom na Váš účet a to najneskôr do 14 pracovných dní po fyzickom prevzatí tovaru. V prípade požiadavku na vrátenie peňazí poštovou poukážkou, bude od čiastky odpočítaný poplatok podľa tarifu Slovenkej pošty. V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok, neakceptujeme odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho späť.

Neprevzatie zásielky s objednaným tovarom nie je možné podľa zákona považovať za platné odstúpenie od kúpnej zmluvy. Predávajúci má právo požadovať úhradu všetkých administratívnych nákladov spojených s takto neprevzatou zásielkou. Všetky spory sú riešené súdnou cestou v súlade s právnymi predpismi.

Ochrana osobných dát

Rešpektujeme Vaše súkromie. Aby sme Vám mohli ponúknuť plnohodnotné služby, potrebujeme vedieť niektoré Vaše osobné dáta. Tieto dáta chránime pred zneužitím a nebudú nikdy poskytnuté žiadnemu tretiemu subjektu, s výnimkou prepravcu. Používaním tohto internetového obchodu súhlasíte so zhromažďovaním a používaním informácií o Vás a Vašich nákupoch za vyššie stanovených podmienok.

Objednaním súhlasíte s vyššie uvedenými obchodnými podmienkami.

Vytvorené systémom www.webareal.sk

MWVjOTZkZ